preloader image
Belgium: +32 2 362 02 62
asi@sfa-enviro.com
Logo Aquaturbo

AER AS

Fijnbellen beluchting

AER-AS vlottende oppervlaktebeluchter

Axiale stromingsbeluchter met gepatenteerde onmiddellijke radiale spray. Wereldberoemd omwille van de hoge efficiëntie van beluchting in reële omstandigheden door maximale overdracht van kinetische energie naar het wateroppervlak. Installaties variëren van kleine tanks tot enorme lagunes door uitzonderlijke menging en zuurstofoverdracht.

Toepassingen

beluchte lagunes / Geactiveerde slibprocessen / Aërobe gistingsprocessen / MBR + SBR

Kenmerken

AER-AS-3D
1
2
3
4
5
  • Hoge zuurstofoverdracht + dispersie
  • Uitstekende menging zonder vlok-schade
  • Geen reductiekast, dus weinig onderhoud
  • Eenvoudige installatie + verwijdering
1

Motor

2

Flenssteun

3

Vlottende constructie

4

SCREWPELLER gepatenteerde waaier

5

Basis

6

Hijsbeugel

AER AS 3D
6
AER AS 3D

Configuraties

  • Pontonopstelling
  • Verticale werking
  • Oppervlakte-aangedreven
  • Vast of variabel waterniveau

Gamma

AER AS 3D
  • 0.75 – 200kW
  • 4, 6 + 8-polige snelheden, directe aandrijving
  • Aanpassing diepgang aan waterniveau
  • AISI 304/316 of speciaal roestvrijstaal

Technische gegevens

SERIES 24 4-Pole±1500rpmWater LevelsZones
ModelKWrpm1*2* 3*4*A*B*C*
AER-AS 0075-240,7514550,630,981,82,82,5720
AER-AS 0110-241,114600,6911,92,93,5824
AER-AS 0150-241,514550,711,052,053,054,5928
AER-AS 0220-242,214400,740,982,23,25,51245
AER-AS 0300-24314400,741,062,43,46,51345
AER-AS 0400-2445414501,112,53,581447
AER-AS 0550-245,514650,851,262,603,609,51549
AER-AS 0750-247,514650,901,332,803,80101652
AER-AS 1100-241114701,001,463,004,0010,51961
AER-AS 1500-241514701,081,533,204,70112270
AER-AS 1850-2418,514701,101,733,304,8011,52475
AER-AS 2200-242214751,101,833,404,90122580
AER-AS 3000-243014801,202,143,605,101325,586
AER-AS 3700-243714801,242,083,805,30142690
AER-AS 4500-244514801,262,163,905,401526,595
AER-AS 5500-245514801,382,304,005,501627100
SEIRES 16 6Pole,±1000rpm
01_MODEL 01_KW01_rpm01_1*01_2* 01_3*01_4*01_A*01_B*01_C*
AER-AS 0750-167,59751,001,452,903,9010,51851
AER-AS 1100-16119751,091,683,104,1011,52063
AER-AS 1500-16159751,101,753,304,80122372
AER-AS 1850-1618,59751,152,113,404,9012,52578
AER-AS 2200-16229801,202,133,555,05132784
AER-AS 3000-16309851,202,173,805,30143195
AER-AS 3700-16379851,262,283,905,4014,533100
AER-AS 4500-16459901,352,354,055,551535107
AER-AS 5500-16559901,492,474,205,9515,540116
AER-AS 7500-16759901,602,864,506,2516,544128
AER-AS 9000-16909901,603,054,656,401746137
AER-AS 11000-161109901,902,954,806,5517,550143
AER-AS 13200-161329901,902,935,006,751852145
SERIES 12 8 Pole,±750rpm
01_MODEL 01_KW01_rpm01_1*01_2* 01_3*01_4*01_A*01_B*01_C*
AER-AS 3700-12377401,492,394,205,701534103
AER-AS 4500-12457401,532,474,355,8515,536110
AER-AS 5500-12557401,792,894,556,301641119
AER-AS 7500-12757401,852,994,806,551746128
AER-AS 9000-12907402,103,415,006,7517,549135
AER-AS 11000-121107452,143,465,206,951853144
AER-AS 13200-121327452,253,645,407,151857150
AER-AS 16000-121607452,323,765,607,3518,560154
AER-AS 20000-122007452,393,895,907,651962157

Stel uw vraag

Logo blanc Aquaturbo

Information

Aquaturbo is now part of sfa-enviro.com

Aquaturbo™ catalogus


onderzoek